Bylinky a liečivá

Bylinky sú našou najväčšou srdcovkou a sú základom zdravého životného štýlu. Neponúkame zázračnú tabletku, ktorá vás vylieči z večera na ráno, hľadáme dlhodobé riešenia a ideme pod povrch.

 

Liečivé rastliny, tinktúry, maste, základné vitamíny a iné preparáty na prírodnej báze podporujúce vaše zdravie bez vedľajších účinkov ako Hanus, Agrokarpaty, Grešík a iné.

liecivebyliny

V obchode aktuálne nájdete

Liečivé byliny a prírodné lieky

Bylinné čaje

Všetko, čo nám príroda ponúka od A po Z. Od alchemilky po zemežlč. Sypané jednodruhové byliny aj bylinné zmesi na každý zdravotný problém od výrobcov Hanus, Grešík a Serafin.

Tinktúry a sirupy

Pre všetkých, ktorí nie veľmi obľubujú čajíky a majú radi rýchle cesty pri riešení zdravotných problémov, ponúkame široký sortiment tinktúr značky Nádeje alebo Grešík. Pre detských pacientov máme možnosť výberu bylinných sirupov a pastiliek.

Silice

Aromaterapia, ako metóda naturálnej medicíny. Kompletný sortiment prírodných esenciálnych olejov značky Hanus na rozličné ochorenia. Tiež nájdete aj praktické aromaterapeutické lekárničky troch silíc.

Zelené potraviny

Stále obľúbené zelené potraviny ako je chlorella, jačmeň a spirulina od obľúbenej značky Green way lídra na trhu.

Čínske huby

Základ čínskej medicíny sú čínske huby ako univerzálny cordyceps, antibiotické reishi alebo mitake.

Vitamíny a výživové doplnky

Máme riešenie na vaše zdravotné problémy. Nebojte sa opýtať. Na podporu imunity, vitamíny a doplnky na báze ajurvédy, tradičnej čínskej medicíny ako aj ruskej medicíny.

Ostatné liečivá

V tejto kategórii nájdete rôzne pomôcky, ktoré vám poslúžia pri liečbe ako napríklad néti konvičku na výplach nosa, irigátor, hrejivé pásy či bylinkové vankúše.

Ďalšie kategórie:  Potraviny  Kozmetika  Drogéria  Bez obalu  Domácnosť

Dostupnosť a cena produktov

Sme kamenný obchod, pre získanie informácií ohľadom produktov nám zavolajte: 0948 135 920.

Nepremeškajte novinky z predajne  Odoberajte nás