Čapovaná eko drogéria

Aj drogéria sa dá vyrábať s láskou k prírode. Objavte s nami spôsoby ako urobiť svoj domov čistejším aj bez použitia škodlivých látok.

 

Široký sortiment eko a čapovanej drogérie šetrnej k ľudskej pokožke a k životnému prostrediu. Prírodné čistiace prostriedky do celej domácnosti od popredných značiek bio drogérie ako Tierra verde, Feel eco, Sonet a Pán Bach.

ekodrogeria

V obchode aktuálne nájdete

Ekologické čistiace prostriedky

Čapovaná drogéria

Drogériu si môžete načapovať do fliaš, ktoré si prinesiete. Vybrali sme pre vás produkty, ktoré bežne doma používate – prací gél, aviváž, gél na riad a mydlo na ruky českej značky Tierra verde. Ak si nádobku zabudnete, máme pre vás pripravenú náhradnú.

Eko pranie a aviváž

Ekologické a šetrné pracie prostriedky, ktoré vás zbavia špiny silou prírody. Pracie prášky, gély, aviváž, prírodné bielidlá na báze kyslíka, ako aj pracie vajíčka s náhradnými náplňami.

Čistenie kuchyne

Široká paleta prírodných prostriedkov na umývanie riadu, ktoré ocení váš riad, ale aj pokožka. Umývacie prostriedky na riad, ovocie a zeleninu. Nechýbajú čistiace prostriedky ako tablety a soľ do umývačky.

Univerzálne čistiace prostriedky

Ponuka prírodných čistiacich prostriedkov Tierra Verde, ktoré účinne dezinfikujú kúpeľňu i toaletu. Nechýba obľúbená slovenská značka Pán Bach, ktorá zastrešuje ekologické čistenie celej domácnosti.

Dezinfekčné prostriedky

Antibakteriálne prostriedky, ktoré sú vhodné napríklad na pracovisko – na stôl, kľučky, klávesnicu, mobil alebo samozrejme aj na široké použitie v domácnosti.

Ďalšie kategórie:  Potraviny  Kozmetika  Bez obalu  Liečivá  Domácnosť

Dostupnosť a cena produktov

Sme kamenný obchod, pre získanie informácií ohľadom produktov nám zavolajte: 0948 135 920.

Nepremeškajte novinky z predajne  Odoberajte nás