Naša pestrá ponuka

Prinášame vám produkty, ktoré dávajú zmysel a služby, ktoré robia radosť. V kamennej predajni aktuálne nájdete:

Produkty

Prírodná kozmetika

Takmer výlučne slovenská a česká certifikovaná kozmetika netestovaná na zvieratách na ošetrenie tela, tuhé aj tekuté šampóny, mydlá, sprchové gély, zubná, pleťová a telová starostlivosť pre deti, mužov aj ženy, pleťové rady, farby na vlasy, dekoratívna kozmetika a doplnky do kúpeľne značiek Ponio, Yemna, Mydlo z farmy, Navia a ďalších.

Ekodrogéria a čapovaná drogéria

Široký sortiment ekodrogérie šetrnej k ľudskej pokožke aj k životnému prostrediu, odbúrateľné čistiace prostriedky do celej domácnosti od popredných značiek ekologickej drogérie ako české Tierra verde, Feel eco a Sonet. Základný sortiment čapovanej drogérie – pracie gély, aviváže, kozmetika na čistenie rúk, prírodné bieliace prostriedky a gély na riad.

Bezobalový predaj

To najpotrebnejšie pre vašu bezodpadovú a udržateľnú domácnosť, základný sortiment sypaných potravín ako ryža, cestoviny, orechy, sušené ovocie a dochucovadlá. Tiež výrobky balené v recyklovateľných obaloch.

Prírodné liečivá

Bylinky, tinktúry, maste, čínske huby, éterické oleje, základné vitamíny a iné preparáty na prírodnej báze podporujúce vaše zdravie bez vedľajších účinkov ako Hanus, Agrokarpaty, Grešík, Naděje a iné.

Bio potraviny

Lokálne potraviny vysokej kvality ako raňajkové kaše, nápoje, zdravé pečenia, sladké a slané maškrty, sladidlá, koreniny a semienka, orechy a sušené ovocie značiek Slowlandia, Lyra, Biomila, Mixit, Countrylife, Probio a ďalší.

Zdravá domácnosť a handmade

Zdravé alebo rozložiteľné doplnky do domácnosti ako slamky, hubky, fľašky a poháre, slovenská handmade tvorba – sviečky, vrecká, tašky, keramika a iné.

Dobroslužby

Rozvoz Nitra

Rozvoz tovaru pre tých, ktorí nemôžu prísť a zažiť dobroatmosféru, pre mamičky, babičky a všetkých ostatných v rámci mesta Nitra.

Z lásky darované

Darčekové poukážky pre nerozhodných, vernostné karty pre lojálnych a balenie pre zúfalých pánov, ktorým mašličky robia starosti.

Recy program

Vykupujeme obaly na ďalšie použitie, darujeme, šanujeme a testujeme produkty spolu s vami.

Dobroživot

Radíme, učíme, zdieľame, robíme workshopy, prednášky a ochutnávky priamo na predajni.

Máte akékoľvek otázky?