Bylinkárka Latečková: Bylinkami sa dá uzdraviť, som toho dôkazom

Trápi vás opakovaný zdravotný problém a pridružujú sa k nemu ďalšie? Lieky vám síce na chvíľu uľavia, ale príčinu vášho zdravotného problému neliečia? Ako vám v tomto môžu pomôcť bylinky?

Známu bylinkárku Miriam Latečkovú priviedlo k bylinkám ochorenie jej dcéry. “Aj vďaka nemu dnes už viem, že bylinky majú silu prinavrátiť zdravie a naštartovať životnú energiu,” hovorí autorka troch úspešných kníh o bylinkách, do ktorých zaznamenala svoje takmer 20-ročné skúsenosti.

“Hľadanie a pátranie vo vodách alternatívneho liečenia ma priviedlo späť k našim koreňom, k tomu najprirodzenejšiemu a pre nás najtradičnejšiemu – k bylinkám.”

Vydajte sa na bylinkové dobrodružstvo za zdravím s Miriam Latečkovou

Zaujímajú vás bylinky a prírodná liečba? Ako bylinky nájsť, rozoznať, spracovať a hlavne využiť pre uzdravenie vás či vašich blízkych?

Známa slovenská bylinkárka Miriam Latečková zdieľa svoje bylinkové tipy, rady a skúsenosti overené praxou vo svojich knihách.

V jej prvej knihe Bylinky z babičkinej záhrady, ktorá sa v roku 2018 až 2020 stala najpredávanejšou bylinkovou knihou na Slovenku, nájdete viac ako 100 bylinkových receptov na jednom mieste.

S touto knihou sa bylinky naučíte hľadať, zbierať, cítiť ich energiu a využívať s vďakou ich liečivú silu. Lebo bylinky čakajú len na to, aby vám mohli pomôcť,” hovorí Latečková.

Kniha Bylinky z babičkinej záhrady sa v roku 2018 až 2020 stala najpredávanejšou bylinkovou knihou na Slovenku.

Ku knihe v roku 2020 vytvorila Bylinkár – zápisník mojich bylinkových receptov, kde si môžete zapisovať vlastné bylinkové recepty. Spolu s knihou tvoria zohratú dvojicu na ceste za bylinkovým poznaním. Viac ako 200 strán čaká na vaše domáce bylinkové recepty, ktoré uchováte pre budúce generácie.

Bylinkovú trilógiu uzatvára Herbár lisovaných liečivých bylín, ktorý s prvými dvomi publikáciami tvorí skvelého pomocníka za vašim bylinkovým dobrodružstvom v prírode.

Krásne ilustrovaný herbár ponúka 20 byliniek, ktoré môžete použiť ako liek, ale aj v kuchyni. Miriam Latečková vás na 160 stranách prevedie praktickými radami ako si založiť herbár, v akom množstve a kedy zbierať bylinky, ktoré sú vhodné a ktoré naopak nie a tiež, ako presne ich sušiť. Podobne, ani v tejto knihe nechýbajú overené tipy a rady skúsenej bylinkárky.

Všetko o bylinkách a prírodnej liečbe na jednom mieste

Ak hľadáte odpovede na svoje zdravotné problémy na stránke www.babickinebylinky.sk vám Miriam Latečková ukáže, ako viete vo svoj prospech využiť bylinky.

Okrem spomínaných troch bylinkových publikácií tu nájdete e-booky, kurzy a desiatky článkov a overených receptov na výrobu liečiv, kozmetiky a bylinkových polotovarov do kuchyne.

“Pomôžem vám preskočiť cestu niekoľkoročného hľadania a naučím vás vnímať a pochopiť svet bylín a využiť ich pri liečbe svojich zdravotných problémov. Nechajte si poradiť.

Miriam Latečková vám pomôže preskočiť cestu niekoľkoročného hľadania a naučí vás vnímať a pochopiť svet bylín a využiť ich pri liečbe svojich zdravotných problémov.