Bezobalový obchod

Kedysi sme si vystačili bez plastových obalov. Preto sa v súčasnosti chceme priblížiť životu bez odpadu a byť zero waste.

 

Zameriavame sa na základný sortiment potravín bez obalu a na výrobky balené v recyklovateľných obaloch, ktoré doma denne využívate. Zabalte si so sebou nádobku alebo si zoberte našu a recyklujte donekonečna.

bezobalovo

V obchode aktuálne nájdete

Vážené potraviny bez obalu

Sušené plody

Sušené plody v bezobalovej verzii sú našim najobľúbenejším sortimentom, aj preto, že ich pred nákupom môžete ochutnať. Prvenstvo vedú mrazom sušené plody značky Mixit. Stále väčšej obľube u detí sa tešia slovenské ovocné kože, sušené mango, ananás a klasiky ako sú ďatle alebo slivky.

Orechy a semienka

Navážime vám semená ako sú ľan, slnečnica, tekvica, kukurica, slovenský mak alebo vlašské a kešu orechy a mandle.

Strukoviny a obilniny

Slovenské výrobky na váhu ako tradičná fazuľa, šošovica, cícer alebo aj mungo a iné druhy strukovín. Z obilnín nemôžu chýbať pohánka, rôzne druhy ryže, quinoa, kus kus, pšeno alebo ovsené vločky.

Pochutiny

Aj v tejto kategórii nájdete tie najužitočnejšie kvalitné suroviny, ktoré sami využívame denne v kuchyni. Našim cieľom je minimalizmus a toho sa držíme aj pri pochutinách. Navážime vám domácu vegetu alebo lahôdkové droždie.

Ďalšie kategórie:  Potraviny  Kozmetika  Drogéria  Liečivá  Domácnosť

Dostupnosť a cena produktov

Sme kamenný obchod, pre získanie informácií ohľadom produktov nám zavolajte: 0948 135 920.

Nepremeškajte novinky z predajne  Odoberajte nás