Ekologická domácnosť

Veríte v harmóniu tela a duše? My áno a preto máme pre vás pripravené zdravé a rozložiteľné potreby do domova.

 

Užitočné prírode blízke výrobky na každodenné použitie, ktoré sú nie len praktické, ale aj šetrné k vášmu telu. Eko slamky, hubky, fľašky a poháre, slovenská handmade tvorba – sviečky, vrecká, tašky, keramika a iné.

ekodomacnost

V obchode aktuálne nájdete

Dopnky do eko domácnosti

Eko fľaše, poháre a boxy

Tak ako jeme zdravo, je dôležité si jedlo odkladať do zdravých boxov a fliaš. Nájdete u nás široký sortiment fliaš s detskou tematikou ako aj nerozbitné fľaše Retap a kompletné náhradné diely. Nechýba ani obľúbená značka pohárov Keep cup, do ktorých vám radi pripravíme kávu so sebou.

Eko slamky

Už nikto nemôže povedať, že neexistuje ekologická alternatívna za plastové slamky. Stačí si zvoliť už iba materiál, ktorý vám vyhovuje – kovové, bambusové, papierové alebo sklenené.

Tašky a vrecká

Sieťovky a látkové tašky na váš každodenný nákup. Upcyklované vrecká na ovocie a zeleninu, bavlnené tašky slovenského výrobcu, ale aj ručne šité krajkové vrecká napríklad na bylinky.

Včeloobaly

Ekologická a zdravá alternatíva balenia potravín či školskej desiaty od slovenského výrobcu BeEcoPack. Praktické sady pre každodenné používanie.

Sviečky z včelieho a sójového vosku

Kompletný sortiment slovenskej značky Vonia. Ručne odlievané sviečky aj v bezobalovej verzii, dekoratívne ako aj točené sviečky pre každú príležitosť. Sviečky bez umelých farbív a vôní, s použitím byliniek a 100% prírodných éterických olejov.

Ďalšie kategórie:  Potraviny  Kozmetika  Drogéria  Bez obalu  Liečivá

Dostupnosť a cena produktov

Sme kamenný obchod, pre získanie informácií ohľadom produktov nám zavolajte: 0948 135 920.

Nepremeškajte novinky z predajne  Odoberajte nás