Naše dobro služby

Dovezieme vám nákup domov, vytvoríme a zabalíme darčeky, poskytneme poradenstvo alebo vás pozveme na workshop.

Rozvoz Nitra

Tovar vám radi prinesieme domov alebo do práce. Platí pre mesto Nitra a v pracovných dňoch. Objednávky sa realizujú telefonicky na čísle 0948 135 920, kde vám asistentka predaja poradí, potvrdí skladovosť a cenu vybraného sortimentu.

Darčekové balenia

Balíme darčeky na mieru podľa želania pre firmy a pre zákazníkov. Spoločne vyberieme typ balenia od eko krabičiek a pohárov až po luxusné koše. Poradíme s obsahom balíčka a postaráme sa o jeho formu. Zoznámte nás s vašou predstavou.

Pre verných

Vernostná karta

Milí zákazníci, sme vám vďační za vašu dôveru. S kartou dostanete pri nákupe nad 10 pečiatky. Za 15 pečiatok získate tovar podľa vlastného výberu v hodnote 5 .

Darčekový poukaz

K sviatkom, výročiam alebo len tak ako poďakovanie. Poukazy máme v ľubovoľných hodnotách. Uplatniť sa môžu do jedného mesiaca od vydania.

Pre dobromyseľných

Recy program

Sme Dobromysel a radi si dáme prácu navyše pre dobrú vec. Sme zberným miestom kefiek, zbierame nepotrebné obaly alebo plienky pre Centrum Slniečko a ešte oveľa viac.

Dobro život

Poskytneme vám poradenstvo v oblasti zdravého životného štýlu. Stačí sa u nás zastaviť a poinformovať sa. Organizujeme prednášky a ochutnávky, ktoré uverejňujeme na facebooku.

Máte akékoľvek otázky?