Zdravé potraviny

Základom zdravého životného štýlu je kvalitná a vyvážená strava. V našej ponuke je len to, čo my sami dávame našim rodinám na tanier.

 

Bohatý výber biopotravín od lokálnych slovenských a českých výrobcov. Nezabúdame ani na celiatikov, diabetikov a vegánov. Celý sortiment je vhodný pre vegetariánov a neobsahuje žiadne živočíšne produkty.

biopotraviny

V obchode aktuálne nájdete

Domáce bio potraviny

Strukoviny a obilniny

Vážené aj balené výrobky od tradičnej fazule, šošovice a cíceru až po menej známe mungo, adzuki a iné druhy strukovín. Ďalej u nás nemôžu chýbať tradičné obilniny ako sú jačmeň, ovos, žito alebo pohánka, rôzne druhy ryže, quinoa, kus kus a pšeno.

Orechy, semienka a sušené plody

Môžete vyberať zo semien ako sú ľah, slnečnica alebo slovenský mak, vlašských a kešu orechov, mandlí, mrazom sušeného ovocia od slovenského výrobcu Mixit, exotického manga a ananásu, ktoré môžete pred kúpou aj u nás ochutnať.

Slané a sladké pochutiny

Vybrali sme pre vás tú najkvalitnejšiu čokoládu od slovenských výrobcov Lyra a Slowlandia. Obľúbenými sladkosťami sú zdravé gumové medvedíky, slovenské lízatká s trstinovým cukrom ako aj desiatové kapsičky pre najmenších.

 

Ponuku dopĺňajú žuvačky bez aspartamu a kvalitné raw tyčinky na báze orechov a sušeného ovocia. Rôzne druhy zdravých čipsov, obilninových plátkov, celozrnných tyčiniek a obľúbených detských chrumiek. Z ponuky si vyberú aj celiatici a diabetici.

Čerstvý chlieb, pečivo a koláče

Lokálni pekári nás pravidelne zásobujú špaldovým kváskovým chlebíkom a rohlíkmi, ktoré si u nás môžete zakúpiť vždy čerstvé v utorok a piatok. Na objednávku telefonicky 0948 135 920 vám zabezpečíme aj bezlepkový chlebík. A chýbať nemôžu denne čerstvé muffiny, bábovky a iné koláčiky ku káve.

Múky, krupice a pečenie

Rôzne druhy múk od prirodzene bezlepkových ako je maková, ovsená, pšenová, mandľová, kukuričná, pohánková, ciroková, po tradičné ako ražná a špaldová. Sortiment dopĺňajú strúhanky a krupice pre vaše zdravšie varenie. Nájdete u nás aj všetko na pečenie ako vanilku, škoricu a sladké dochucovadlá ako sóda a prášky bez fosfátov.

Cereálie, vločky a kaše

Či už na raňajky obľubujete jednodruhové vločky ako sú špaldové, ryžové, pohánkové alebo jačmenné alebo radšej siahnete po hotových kašách ako je Hrzyka alebo kaše Nominal, tak si u nás prídete na svoje. Našou topkou je slovenská granola, ktorú u nás dostanete na váhu.

Oleje, koreniny a dochucovadlá

Oleje na liečebné použitie ako napríklad pestrecový, ľanovový, konopný alebo púpalkový a tradičné repkové, tekvicové oleje vyžívané v studenej kuchyni. V ponuke nechýba ani kokosový olej, koreniny, soli ako aj vážená domáca vegeta.

Rastlinné smotany, mlieka, jogurty a nátierky

V našom obchode nie je nič živočíšne. Vybrať si preto môžete z kokosového, ryžového a mandľového mlieka a smotany. Obľúbené sú aj tapiokové jogurty a ryžové dezerty.

Čaj, káva a nápoje

Kávičkári môžu siahnuť po klasickej kvalitnej arabike, ktorú vám radi pripravíme čerstvú so sebou, ako aj kávach obohatených o reishi hubu, či náhrady kávy ako sú bezkoféinová špaldová, káva cigorka a ajurvédske kávy obohatené o indické bylinky.

 

Čajíčkari si môžu vyberať zo všetkých odtieňov čajov od bielych, ovocných, zelených a čiernych vo forme na váhu alebo v darčekových baleniach. Neobišli sme ani ajurvédske čaje a byliny na rôzne zdravotné problémy. Smäd vám zaženú vitamínové vody Divas alebo čisté Royal vody.

Klíčenie

Strukoviny a semiačka na klíčenie, ktoré sú zdravou náhradou zeleniny a listových šalátov v zimnom období. V obchode nájdete aj keramické a sklenené nakličovacie misky.

Ďalšie kategórie:  Kozmetika  Drogéria  Bez obalu  Liečivá  Domácnosť

Dostupnosť a cena produktov

Sme kamenný obchod, pre získanie informácií ohľadom produktov nám zavolajte: 0948 135 920.

Nepremeškajte novinky z predajne  Odoberajte nás