Miesto, ktoré má zmysel

Dobromysel je malebný obchodík v Nitre s dušou, vôňou a atmosférou.

Ako to u nás vyzerá

Sme malá, ale za to útulná kamenná predajňa sídliacia na Priehradnej 1 v Nitre. Naše dvere sú pre vás otvorené počas pracovných dní od 8:30 do 17:30 a v sobotu od 08:30 do 12:30. Zájdite si k nám pre zdravé produkty, budeme sa tešiť vašej návšteve.

Spoznajte Dobromysel

Nové začiatky

Z facebook stránky o bylinkárčení, založenej v roku 2011, vznikol o rok neskôr e-shop s názvom Babičkina záhrada. O ďalšie 2 roky pribudla v Nitre, pod rovnakým názvom, kamenná predajňa. Čas plynul a v apríli 2019 sa e-shop Babičkina záhrada oddelil od predajne a zrodil sa Dobromysel – lokálny bio obchod.

Prečítajte si prečo je z Babičkinej záhrady Dobromysel.

Robíme, čo nás baví

Žijeme tým, čo robíme a máme to radi. Vyňucháme dobrého slovenského výrobcu, navštívime každú výrobňu a mydláreň, s vášňou všetko testujeme a na pultoch sa objaví len to, čo putuje aj do našich rodín. Stojíme si za svojou prácou a robíme ju s radosťou.
Spoznajte naše recyklačné aktivity.

Tri dobré mysle

Tím dievčat, ktoré vytvárajú to čarovné miesto, kam sa radi vraciate a ťažko odchádzate.

svetlanka

Svetlanka

Rada poradí s výberom našich zdravých produktov. Má tiež na starosti objednávky všetkého tovaru, pretože ona presne vie, čo u nás letí. Svoj deň si nevie predstaviť bez hrnčeka voňavej kávy. Jej najväčšou vášňou je pečenie.

lenka

Lenka

Najmladšia posila v našom tíme. Venuje sa marketingu všetkých dobromyselných aktivít a zodpovedá za administratívny chod predajne. Ľúbi knihy, dobrú kávu a svoju štvornohú Lindu. Organizuje kultúrne eventy v Nitre.

miriam

Miriam

Zakladateľka predajne Dobromysel, je srdce a hlava obchodíku. Udáva smer, má odvahu a ukazuje cestu ako žiť zdravo, starať sa o telo a tešiť myseľ. Píše články, edukuje, propaguje zdravý životný štýl. Organizuje detox pobyty a venuje sa čínskej medicíne.

Čo všetko u nás nájdete?