O obchode so zdravou výživou

Miesto s dušou, vôňou a atmosférou, ktoré podporuje zdravý životný štýl a komunitu dobromyseľných ľudí.

exteriet bio obchodu dobromysel Nitra

Nové začiatky

Z facebook stránky o bylinkách, založenej v roku 2011, vznikol o rok neskôr e-shop s názvom Babičkina záhrada. O ďalšie 2 roky pribudol v Nitre, pod rovnakým názvom, predajňa. V apríli 2019 sa e-shop oddelil a zrodil sa Dobromysel – lokálny bio obchod.

nakupna taska dobromysel

Robíme čo nás baví

Navštívime každú výrobňu, vyňucháme dobrého slovenského výrobcu, s vášňou všetko testujeme a na pultoch sa objaví len to, čo putuje aj do našich rodín. Žijeme tým, čo robíme. Preto chceme rozvíjať zdravý spôsob života a podporovať komunitu.

Predajňa

Sme bio obchod, v ktorom nájdete bylinky a liečivá na každý zdravotný problém, chutné bio potraviny aj na váhu, bio kozmetiku od overených značiek, eko drogériu aj v čapovanej forme a všetko užitočné pre udržateľnú domácnosť.

Nachádzame sa v Nitre na Priehradnej 1. Otvorené máme v pracovných dňoch od 8:30 do 17:30 a v sobotu od 8:30 do 12:30.

Štyri dobré mysle

Tím dievčat, ktoré vytvárajú to čarovné miesto, kam sa radi vraciate a ťažko odchádzate.

zamestnanec svetlanka

Svetlanka

Rada poradí s výberom našich zdravých produktov. Má tiež na starosti objednávky všetkého tovaru, pretože ona presne vie, čo u nás letí. Svoj deň si nevie predstaviť bez hrnčeka voňavej kávy. Jej najväčšou vášňou je pečenie.

Processed with VSCO with kp3 preset

Deniska

Milujem knihy, jogu a čas strávený s deťmi. To sú slová našej Denisky, ktorá sa vo voľnom čase tiež venuje nahrávaniu meditácií. Veľmi blízke sú jej esenciálne oleje, tie s obľubou využíva na každú boliestku trojročného synčeka.

majitelka mirka

Miriam

Zakladateľka predajne Dobromysel, je srdce a hlava obchodíku. Udáva smer, má odvahu a ukazuje cestu ako žiť zdravo, starať sa o telo a tešiť myseľ. Píše články, edukuje, propaguje zdravý životný štýl. Organizuje detox pobyty a venuje sa čínskej medicíne.

IMG_1551

Hanka

Naša najmladšia členka tímu sa stará o marketingové aktivity obchodíku. Pravidelne sa vám prihovára prostredníctvom Facebooku a Instagramu. Venuje sa joge a je milovníčkou hôr, preto ju vo voľnom čase nájdete na joga podložke alebo v prírode.

Čo všetko u nás nájdete?

Nepremeškajte novinky z predajne  Odoberajte nás