Miesto, ktoré má zmysel

O obchodíku s dušou, vôňou a atmosférou.

Nové začiatky

Z malej Facebook stránky o bylinkárčení, založenej v roku 2011, vznikol o rok neskôr e-shop s názvom Babičkina záhrada. O ďalšie 2 roky pribudla v Nitre, pod rovnakým názvom, kamenná predajňa.

Čas plynul a v apríli 2019 sa e-shop Babičkina záhrada oddelil od predajne a zrodil sa Dobromysel – lokálny bio obchod zameraný na podporu domácich výrobcov, lokálne potraviny a slovenskú kozmetiku.

Robíme, čo nás baví

Žijeme tým, čo robíme a máme to radi. Vyňucháme dobrého slovenského výrobcu, navštívime každú výrobňu a mydláreň, s vášňou všetko testujeme a na pultoch sa objaví len to, čo putuje aj do našich rodín.

Zero waste nám bolo blízke ešte v dobe, kedy to nebolo moderné, vzdelávali sme našich zákazníkov ešte v čase, kedy všetci hovorili, že to nemá zmysel. Stojíme si za svojou prácou a robíme ju s radosťou. Príďte sa presvedčiť.

Tri dobré mysle

Tím dievčat, ktoré vytvárajú to čarovné miesto, kam sa radi vraciate a ťažko odchádzate.

valika

Valika

Zodpovedá za to, aby všetko v dobromyslovom svete malo svoje miesto a išlo ako po masle. Má na starosti administratívny chod predajne a papieroviny všetkého druhu. Miluje svojich psov Verdiho a Júliusa a tiež všetky ostatné zvery. Zaujíma sa o ekológiu, zero waste a minimalizmus.

svetlanka

Svetlanka

Rada poradí s výberom našich zdravých produktov. Má tiež na starosti objednávky všetkého tovaru, pretože ona presne vie, čo u nás letí. Svoj deň si nevie predstaviť bez hrnčeka voňavej kávy. Jej najväčšou vášňou je pečenie. Miluje čokoládu a tiež všetky ostatné zdravé maškrty.

miriam

Miriam

Zakladateľka predajne Dobromysel (predtým Babičkina záhrada), je srdce a hlava obchodíku. Udáva smer, má odvahu a ukazuje cestu ako žiť zdravo, starať sa o telo a tešiť myseľ. Píše články, edukuje, propaguje zdravý životný štýl. Organizuje detox pobyty a venuje sa čínskej medicíne.

Čo všetko u nás nájdete?