svetelna tabula

Z Babičkinej záhrady je Dobromysel

V bio obchode Dobromysel dostávame neúrekom správ typu: prečo, začo, načo, odkedy a čo tajomné za tým je…

Keď som v roku 2011 založila FB stránku Babičkina záhrada a napísala som tam svoj prvý príspevok, ani som len netušila, aký obrovský záujem medzi ľuďmi vyvolá moje bylinkárčenie, rady a recepty. Z malej FB stránky so zápiskami o bylinkovaní vznikol doslova kolos v podobe e-shopu, popri ktorom som stihla založiť aj moju milovanú kamennú predajňu v Nitre s rovnakým názvom, nakoľko mi dlhodobo  a veľmi chýbal v e-shope priamy kontakt so zákazníkmi.

predajna dobromysel nitra

Pomoc ľuďom ma napĺňa

Počas niekoľkých rokov strávených v e-shope som si neustále rozširovala vzdelanie, objavila som zázrak v podobe čínskej medicíny, prehlbovala si vedomosti v diagnostikovaní a terapiách, napísala knihu o bylinkách a tiež pochopila, že kontakt s ľuďmi v obchodíku a pomoc ľuďom ma napĺňa omnoho viac ako práca s faktúrami, výplatami, tabuľkami a štatistikami. Keďže dušu dlhodobo klamať nedokážeme a čas je vzácny, rovnako ako sila urobiť správne, hoci ťažké rozhodnutie. Od apríla 2019 má teda e-shop nového majiteľa.

Nový názov – stará adresa

Je prirodzené, že každý vkladá do projektu svoje vízie a kvality, a tak Babičkina záhrada e-shop a Babičkina záhrada kamenná predajňa sa začali úplne prirodzene od seba vzďaľovať sortimentom, servisom aj službami. A to bol čas, kedy sme si povedali, že chceme ísť medzi vás pod novým názvom, aby ste si nás mylne nespájali e-shopom, ktorý sa vydal trochu inou cestou.

interier predajne predajne dobromysel

Dobromysel

Tak sa zrodil bio obchod Dobromysel. Lokálny priestor pre Nitranov, kde sa nielen predáva, ale aj vzdeláva, robí osveta, radí, určuje smer v oblasti zdravého životného štýlu. Aký iný názov by sa pre toto miesto hodil viac ako dobromysel – tradičná slovenská bylinka známa aj pod názvom pamajorán alebo oregano, ktorá je známa svojou nezameniteľnou chuťou a upokojujúcimi účinkami s nádhernou farbou a vôňou. Názov, v ktorom sa spája dobro, zdravie a láska.

Obchodík prešiel rekonštrukciou a obliekli sme si nové šaty. Ďakujeme za vašu podporu, milé slová, spätnú väzbu a vaše opakované návštevy. Prajeme vám zo srdca, aby ste sa nebáli robiť silné, hoci ťažké rozhodnutia a zmenu vnímali ako jedinú životnú istotu.

Mohlo by vás záujímať