Ako sme oslávili veľkú novinku v našom sortimente – barefoot topánky

Obchodík Dobromysel sa stal kamenným miestom pre poradenstvo a predaj barefoot obuvi – Barefootka. Takúto veľkú novinku a spojenie nášho sortimentu s “dobro-topánkami” sme museli patrične osláviť. Sme radi, že ste boli pritom.

Po dlhom čase a dobe koronovej to u nás 30.8. praskalo vo švíkoch. A bodajby nie! Pre našich milých zákazníkov sme pripravili otváračku so všetkým čo k tomu patrí.

Už ráno o 8:20 čakali na Priehradnej 1 prví zákazníci nazerajúci do predajne, čo všetko sa pre nich chystá. Začali sme welcome drinkom – vínkom alebo muštom z lokálneho vinárstva Víno Tajna. Skôr ako mali možnosť poobzerať si množstvo barefoot topánočiek v 20% zľave, nedalo sa prehliadnuť a uchmatnúť si niečo z nášho cateringu.

Pripravili sme jednohubky – kváskové pečivo s domácimi nátierkami, samozrejme aj v bezlepkovej a vegánskej verzii. 🙂 Nechýbala bezlepková bábovka, vegánske raw guličky z ďatlovej pasty, ale aj klasický struhaný tvaroháčik. 🙂

Našu ochutnávku podporila aj Dobrá karma svojimi fantastickými vegánskymi syrmi. Okrem vínka sme mali niečo aj pre šoférov – osviežujúci čaj Pink grapefruit od slovenskej značky Wilfred.

Pozornosť naši návštevníci venovali samozrejme najmä novému sortimentu a odborníčke na barefoot obuv, ktorá poskytovala poradenstvo a počas celého dňa otvorenia sa veru nezastavila. 🙂

Deti sa zase potešili destkému kútiku, v ktorom si kreslili, hrali sa s autíčkami a hlavne, spolupracovali. 🙂 Udržať deti na mieste kým sa im zmeria nožka a skúsi niekoľko párov topánok vie byť poriadne náročné. No detičky to zvládli na výbornú. 🙂

Barefoot topánkam sa však potešili aj dospelí, ktorí si v našej predajni konečne môžu obuv vyskúšať a nemusia triafať veľkosť a šírku odhadom na eshopoch. Sme radi, že aj vďaka nám sa konečne šíri osveta v zdravej obuvi aj medzi dospelými.

Pohľad na Dobromysel plný usmiatych ľudí, ktorí sa pýtajú, zaujímajú, radia si navzájom a chcú pre svoje zdravie a pre zdravie svojich detí urobiť čo najviac, bol úžasný. Dlho sme nevideli komunitu dobromyselníkov takto pokope a sme veľmi radi, že sa stretla práve u nás. 🙂

Ak ste barefoot obuvi zataľ neprepadli, resp. neviete, prečo by ste jej mali venovať pozornosť, prečítajte si článok – Aká je to barefoot obuv a prečo ju zaraďujeme do nášho sortimentu?. Dozviete sa v ňom, akým spôsobom ovplyvňuje obuv kvalitu našej chôdze, držanie tela a zdravie pohybovej sústavy.

Nevadí, ak ste otváračku zmeškali. Dňom otvorenia sa všetko len začalo. 🙂 Barefoot obuv pre deti a dospelých budeme mať na predajni aj naďalej, stále viac a stále novú ponuku podľa aktuálnej sezóny.

Aktuálne vykladáme jesenný tovar, príďte sa pozrieť na novinky.

Tešíme sa na vašu návštevu. 🙂

Ďalšie zaujímavé inšpirácie